У Шостці розшукували зниклу дитину

Поки мати була зайнята бесідою з подругою, її 8-річний син самостійно пішов додому. Дитина, перетинаючи вулиці з пожвавленим автомобільним рухом, здолала у вечірній час близько 3-х кілометрів відстані.

Коли на спецлінію «102» надійшло повідомлення про зникнення у Шостці 8-річного хлопчика, на місце події першою прибула група реагування поліції охорони у складі поліцейських Артема Амельченка та Олександра Жигаліна.
Під під‘їздом вони застали заплакану жінку віком 30-35 років. Як пояснила громадянка, вона приходила до подруги разом зі своїм маленьким сином. Поки дорослі були зайняті бесідою, дитина гралась на майданчику. А коли жінка зібралася йти додому, виявилось, що хлопець зник.
Правоохоронці передали прикмети дитини всім черговим нарядам, що несли службу в місті, а потім, забравши жінку «на борт» службового автомобіля, об‘їздили всі прилеглі до місця події вулиці та оглянули чи не всі дитячі майданчики. Оскільки пошуки успіхів не мали, поліцейські припустили, що малий міг повернутися додому, тож і вирішили перевірити його за місцем проживання.
Сподівання екіпажу підтвердились: тільки вони відчинили двері квартири, як побачили хлопчика – той тільки-но прийшов додому, здолавши трикілометрову відстань жвавими вулицями майже в інший кінець міста, до того ж, ще й у вечірній час.
Працівники поліції закликають батьків більше уваги приділяти своїм дітям, не полишати їх без нагляду навіть на кілька хвилин, попереджати малечу про всі небезпеки, що можуть очікувати їх у великому місті, та привчати, що перед тим, як йти куди-небудь, попереджати про свій намір дорослих. На щастя, мандрівка цього хлопчика закінчилась щасливо, і дитина не втрапила у біду. Однак, якби мама не була занадто заклопотана своїми справами, а більше приділяла уваги свій дитині, цієї б ситуації не трапилось взагалі. Тож будьте уважними, піклуйтеся про своїх дітей, і нехай вони ростуть здоровими та щасливими.

Поділитися в соціальних мережах: