У Сумах на парковці ТРЦ протестували дріфтувальники

Директор одного з ТРЦ у Сумах виклав у соцмережу пост про несанкціонований мітинг дріфтувальників на парковці. Мовляв, їм немає місця для занять дріфтом, а петицію про надання відповідної території міська влада не підтримала. Тож у неділю, 16 червня, кілька десятків авто зайняли територію парковки і влаштували своєрідний «протест».

«Є в Сумах така течія молодіжного двіжу автолюбителів, як Smotra Sumy, @Боевая Классика Сумы (може, хто то допоможе тегнути плз, когось хто там “старший”), які люблять дріфтувати, ганяти, палити резину на парковках ТРЦ міста, з якими ми вже як 6 років намагаємося якось боротися, оскільки вони своїми діями (хоча цього і не визнають) порушують громадський порядок та безпеку (скільки скарг від людей надходить – просто не порахувати), наражають на ризик пошкодити як своє авто, так і автівки відвідувачів ТРЦ, знищують дорожню розмітку та майно, а найголовніше – ЗАГРОЖУЮТЬ своїми діями БЕЗПЕЦІ ЛЮДЕЙ (див. відео де «копейка» дріфтує)!!! А сьогодні дійшло до АПОГЕЮ:
так ось ця молодь ПРОТЕСТУВАЛА і хотіла, щоб їх почула влада
 Olexandr Lisenko, Войтенко Володимир, да і Vadim Akperov, ну і Dmytro Zhyvytskyy (тегаю «за компанію» – оскільки ви знаєте цей рух, колись його навіть підтримували) – та надала їм місце, де вони могли б займатись автоспортом. Vadim LisiyДенис Курбатов – не маєте бажання взяти під свою опіку?, а то талановита молодь пропадає 🙂
Вони стверджують, що навіть їх петицію щодо створення автодрому, де вони могли б тренуватись, – відхилили. Тому вони і зібралися поганяти-подрифтувати по суті, в громадському місці, щоб ЇХ ПОЧУЛИ ТА ПОБАЧИЛИ, але чомусь площа Незалежності їм не підходить, бо там покриття не таке
» – фрагмент посту Володимира Лободіна, директора ТРЦ.

За словами автора посту, патрульна поліція не втручалася у ситуацію довгий час. Чекаємо на офіційну позицію прес-служби патрульної поліції Сумщини.

 

Поділитися в соціальних мережах: