У Сумах на Петропавлівській потруїли собак

«У дворі нового будинку, на Петропавлівській, 73, виявлено тіла 2-х собак. Там живуть «модные жители», які в ультимативній формі спочатку давали термін всім волонтерам, аби якось прибрати собак. При цьому у групі у Viber обговорювали, яким способом краще їх отруїти і хто скільки візьме за це грошей. З волонтерами велись переговори. Жінку, яка підгодовувала зграю, виганяли звідти, по-моєму, її навіть побили одного разу. Собаки напівдикі, люди говорять, що нікого ці собаки не зачіпали. Кожна собака, яка б вона не була: спокійною чи не дуже, може проявляти агресію — це тварина, і це логічно. На Донбасі ведеться своя війна, а тут, у Сумах, ми знищимо собак, бо вони нам заважають.»

На цей момент волонтери віднайшли тіла лише двох собак, проте саме у цьому дворі їх було семеро, із них помітили лише одну живу тварину. Де ж інші — поки що невідомо.

«Зграї нема. Люди розповідають, що сьогодні опів на 5-ту ранку чули крики та верески собак — щось тут відбувалось», — каже зоозахисник.

Наразі зоозахисник має звернутись до правоохоронних органів та написати заяву, а трохи згодом надасть журналістам скріншоти із переписки жителів, де вони обговорюють, яким чином краще позбутись собак.

Знайдені тіла собак волонтери уже відвезли на експертизу, де чекають результатів.

«Волонтери плачуть, страшне. Треба, аби про це знали всі сумчани. Страна должна знать своих героев в лицо», — коментує Василь Воронін.

20031723_448572718840055_2344747624754090643_nПише: http://sumypost.com/sumynews/sobytiya/u-sumah-na-petropavlivskij-potruyili-sobak-onovlyuyetsya/

Фото: із сторінки Facebook Василя Вороніна.

Поділитися в соціальних мережах: