У Сумах від вогню врятували дві дачі

Упродовж 11 вересня співробітники ДСНС двічі ліквідовували загоряння сухостою на території Сумщини. Перше повідомлення надійшло о 16:29. У Сумах, в районі Прокоф’євського мосту, горіли залишки сухої рослинності та сміття на площі  до 120 кв. м. Зважаючи на суху та вітряну погоду, існувала загроза перекидання вогню на два дачних будинки. Відділенню чергового караулу 1-ї державної пожежно-рятувальної частини вдалось локалізувати загоряння о 17:20, ліквідувати о 18:20 та запобігти подальшому поширенню полум’я.

Вже о 19:04 на лінію екстреного виклику «101» надійшла інформація, що у Шостці по вул. Садовий Бульвар на відкритій території палає суха рослинність. Як стало відомо, горіння відбувалось біля трьох гаражів, будь-якої миті вогонь міг перекинутись на будівлі. Вже через 4 хвилини після виклику відділення чергового караулу 4-ї державної пожежно-рятувальної частини приступило до гасіння. Пожежу вдалось локалізувати о 19:16, ліквідувати – о 19:20.

За попередніми даними, причиною пожеж  є необережне поводження з вогнем. Вкотре застерігаємо громадян бути відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки.

Поділитися в соціальних мережах: