У Сумах водій автобуса познущався з дитини

Історію, яка трапилась у комунальному транспорті, описала у Фейбсуці сумчанка Оксана Лахіна. Про це повідомляє sumy.today.

«КП СМР «Електроавтотранс» рулить! Сьогодні водій жовтого автобуса, маршрут № 64, держномер ВМ 4502 став «Героєм». Обібрав дитину, провіз ученицю 4 класу за 5 грн. План перевиконав!

Учнівський коштує 1,75 грн. Дитина дала 2 грн за проїзд, водієві вони не сподобалися, надірвані: «Я їх нікуди не подіну потім». Дитина дає 5 грн, відповідь водія: «У мене немає здачі!» Але гроші взяв! Здачі не дав, квиток теж.

Дитина вийшла через 2 зупинки, дзвонить мамі і питає: «Як їй зі школи повертатися?!»

Ганьба!!!

оновлення:

Дитина їхала назад і водій іншого (білого) автобуса взяв ці нещасні 2 грн без проблем!

Мама дівчинки знайшла водія жовтого автобуса, який сказав, що, оскільки у нього не було здачі з 5 грн, то він взяв 2 (швидше за все йому вже повідомили про дзвінок у депо. А з приводу співчуваючих людей в автобусі, так, за словами водія, жінка сиділа поруч і сказала: «Шо це за мати, шо такі гроші дала!»

Завіса…», – написала жінка.

Як повідомили у КП «Електроавтотранс», проводиться перевірка. Водій буде надавати пояснення. Також керівництво має намір встановити контакт з батьками школярки, щоб вибачитися особисто (водій – взагалі не обговорюється. Обов’язково). Водій, у разі встановлення провини, буде відповідати за вчинок відповідно до чинного законодавства. 

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах: