У Сумах “замінували” ТРЦ

Сьогодні в Сумах зранку було неспокійно. Чоловік, котрий о 4.00 зателефонував до чергової частини й відмовився назватися, повідомив про запланований вибух у одному з центральних торгівельних центрів Сум, додавши, що це «привіт від Путіна». По тривозі на обстеження приміщень, евакуацію персоналу та відвідувачів були підняті спецслужби поліції та співробітники Сумського відділу поліції.

З торгівельного центру були евакуйовані 45 працівників охорони, обслуговуючий персонал закладів громадського харчування та відвідувачів. Пошуки вибухівки тривали кілька годин. Вибухотехніки та кінологи зі спеціально навченими собаками оглянули кожне приміщення на всіх п‘яти поверхах, а також прилеглу територію. Й жодного пристрою чи вибухівки не знайшли.
Поки тривали ці пошуки, працівники інших підрозділів розгорнули оперативні заходи по встановленню особи заявника. І з‘ясували, що псевдомінер – раніше судимий за ряд крадіжок 29-річний чоловік.
Наразі стосовно зловмисника відкрите ще одне, чергове кримінальне провадження, цього разу – за ознаками ч.1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками), в рамках якого з‘ясовуються мотиви й причини такого «жарту». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

Поділитися в соціальних мережах: