У Сумах зникла 20-річна дівчина

До Сумського відділу поліції із заявою про зникнення 20-річної сумчанки Федченко Марії Віталіївни звернулась її матір. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати її доньку, і дуже розраховує на допомогу небайдужих громадян.

За повідомленням матері зниклої дівчини, її донька пішла з дому 3 березня близько 17.00 та до теперішнього часу не повернулась. Отримавши повідомлення про зникнення Федченко Марії Віталіївни, 1997 р.н., на її розшук був зорієнтований весь особовий склад Сумського відділу поліції та інші поліцейські підрозділи міста Суми та прилеглих до обласного центру районів.

На вигляд розшукуваній дівчині 20 років, зростом близько 160-165 см, худорлявої статури, волосся трохи в’ється, світлого кольору, трохи нижче плечей.

Була одягнута у пальто середньої довжини до колін, темно-синього кольору з білою смугою зпереду, сірий светр, джинси блакитного кольору з потертостями, чорні колготи та взута у високі до колін темно-червоні чоботи без каблука.
Особливі прикмети: шрам в області лівої лопатки.

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Можливо, розшукувана дівчина знаходиться десь поруч із вами. Варто лише озирнуться та звернути увагу. Якщо ж комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку безвісті зниклої, прохання повідомити до Сумського відділу поліції за телефонами: (0542) 66-72-04, 050-307-20-05, 095-189-06-52 або 102.

Джерело: http://debaty.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: