Вибух на фестивалі їжі на заході Німеччини: одна людина загинула

Повідомляється про одного загиблого та понад 10-х постраждалих на фестивалі їжі у Фройденберґу. Кількох осіб із серйозними травмами терміново доправили до лікарень, передає Deutsche Welle.

Щонайменше 14 осіб зазнали ушкоджень у неділю, 8 вересня, коли на вуличному фестивалі їжі у невеликому німецькому місті Фройденберґ вибухнула плита, на якій смажилася картопля. Про інцидент повідомив місцевий мовник WDR.

Загалом на фестивалі вуличної їжі у місті, що розташоване неподалік Кельна, перебувало 150 відвідувачів. Травми шістьох осіб віком від 31 до 75 років становлять загрозу життю. Постраждалих гелікоптером доправили до госпіталів у найближчих містах Кельні, Дортмунді і Бохумі.У понеділок, 9 вересня, у німецькій поліції повідомили, що одна з постраждалих – 67-річна жінка – від отриманих травм померла в лікарні.

Точна причина інциденту невідома і наразі встановлюється. Поки що поліцейські виключають виток газу як причину вибуху. Висловлюються припущення, що вибух став наслідком короткого замикання у електроприладі через дощ.

 

Поділитися в соціальних мережах: