За тиждень на Сумщині сталося 96 надзвичайних подій

За минулий тиждень на Сумщині зареєстровано 96 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж загинула одна людина, 4 — травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 33 будівлі, 6 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснено 70 виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. На пожежах врятовано  13 людей, матеріальних цінностей на загальну суму більше 3 млн. 730 тис. грн.

Піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій знешкоджено 211 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Інша небезпека, яка постає навесні, — це пожежі у природних екосистемах, які щорічно завдають значних матеріальних втрат, несуть шкоду навколишньому середовищу та можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель, та навіть до загорянь газо- та нафтопроводів. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах. При виявленні ознак пожежі у екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку «101».

Поділитися в соціальних мережах: