Глухівська ЦРЛ отримає нове медичне обладнання

Депутат Глухівської районної ради Василь Гейко (фракція УКРОП) ініціював виділення 20 тисяч гривень депутатських коштів на придбання медичного обладнання для центральної районної лікарні. Незабаром у медиків з’явиться палатний рентген для хірургії та травматології.
«Здоров’я громадян має бути однією з головних цінностей української держави. Тому в ідеалі медицина та охорона здоров’я – це пріоритетні статті витрат державного бюджету. Але на практиці медики постійно потребують того чи іншого обладнання чи препаратів. І там, де недопрацьовує держава, ми намагаємось допомогти як депутати районної ради», — коментує укропівець.
У свою чергу депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва нагадує, що команда Глухівського УКРОПу постійно опікується місцевими закладами охорони здоров’я: «Це тому, що медичні установи мають бути терміново модернізовані. Стандарти ХХІ століття вимагають того, щоб громадяни могли отримувати якісну і доступну медичну допомогу і в обласному центрі, і в районах. А для цього кваліфікований персонал потребує сучасного обладнання, яке, по мірі сил, ми допомагаємо придбати, зокрема, для Глухівської ЦРЛ».
Нагадаємо, раніше завдяки старанням Марії Коняєвої було виділено кошти на придбання вітального монітору G-2А з неонатальною комплектацією в пологове відділення Глухівської ЦРЛ та гінекологічного інструментарію для жіночої консультації. Крім цього, лікарня отримала м’який інвентар для терапевтичного відділення, а в дитячому зробили ремонт кімнати відпочинку. Загалом це обійшлося в суму понад 35 тисяч гривень.
На правах реклами.

Поділитися в соціальних мережах: