На Сумщині будуть контролювати фальсифіковані лікарські засоби

Картинки по запросу таблетки

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області ініціювала створення постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що може бути використане для виробництва фальсифікованих лікарських засобів в складі представників Державної служи з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області, Служби безпеки України в Сумській області, Державної фіскальної служби України в Сумській області та Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Сумській області.

11 січня пройшло перше засідання робочої групи. Під час засідання обговорено План спільних заходів по запобіганню ввезення та протидії розповсюдженню та виробництву на території Сумської області фальсифікованих лікарських засобів.

Служба надала інформацію про фальсифіковані лікарські засоби заборонені в Україні згідно Розпоряджень Держлікслужби України у 2016 році.

Обговорено питання про проведення позапланових перевіркок із залученням спеціалістів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області з метою виявлення фальсифікованих лікарських засобів у суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Сумської області в межах чинного законодавства.

Джерело: region.diklz.gov.ua

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: