Петицію про створення дитячої реанімації не задовольнять

Вчора, 20 лютого, виконавчий комітет м Суми розглянув петицію сумчанки щодо створення відділення дитячої реанімації при Сумському міському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії, який розташований на вул. Троїцька, 20. За словами ініціатора петиції, зараз там знаходиться відділення інтенсивної терапії для дітей з 2-ма місцями, 1 лампою для фототерапії та 1 лампою для малюків, які не тримають температуру тіла. Також там відсутній дитячий реаніматолог.

Втім, як повідомила фахівець міськвідділу охорони здоров’я Наталія Кіпенко, в пологовому будинку надається весь необхідний обсяг медичної допомоги, а жінок з недоношеними дітьми госпіталізують в установи вищого рівня надання допомоги. Крім цього, в пологовому будинку є всі необхідні робочі кадри, які можуть проводити реанімаційні заходи. Але оскільки, згідно зі статистикою, дітей, які потребують невідкладних реанімаційних заходів, трохи більше 1%, а попередня вартість добудови реанімаційного відділення становить приблизно 32 млн. грн, це міській владі здалося не зовсім рентабельним.

У підсумку, враховуючи зменшення народжуваності та кількість дітей, які потребують реанімаційних заходів, а також з огляду на те, що в лікарні є трудові кадри, здатні надавати реанімаційні заходи, члени виконкому прийняли рішення відмовити у задоволенні петиції сумчанки.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: