Сучасна швидка допомога у Сумах

54545

Швидку медичну допомогу можна отримати ще швидше. Знакова подія сталася для  всіх жителів Сумської області. У центрі екстреної медичної допомоги та медичних катастроф  тепер є сучасна диспетчерська, яка швидше і напряму передає виклики, а створений триметричний центр з лікарем кардіологом дистанційно може виявити інфаркт чи інсульт за допомогою сучасного обладнання.

Сучасна диспетчерська служба, яка існує тільки в чотирьох містах України тепер є і в Сумах. Вартість її 7 млн. гривень. Вона дає можливість економити час приїзду швидкої на місце виклику (по місту — 10 хвилин, в райони і села — 20). Диспечер передає виклик на пряму в бригаду швидкої, не втрачаючи ні хвилини часу.

Ще одне нововведення з’явилося в центрі. Це відкриття триметричного комплексу Юнет, де перебуває лікар кардіолог який отримує кардіограми з машин швидкої допомоги, які теж оснащенні сучасними кардіографами.

«Сьогодні виключено у нас що десь в області буде пропущено інфаркт міокарда і хворий може померти» — коментує  начальник управління охорони здоров′я облдержадміністрації Сергій Бутенко.

На покращення надання швидкої медичної допомоги спільними зусиллями облдержадміністрації, депутатського корпусу , керівництва міста і районів витратили 30 млн гривень.

545451

 

 

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах: