Сумська лікарня купила апарат для лікування судинних захворювань

Сьогодні в Сумській міській клінічній лікарні №1 презентували роботу першого на Сумщині ангіографа. Він призначений для лікування судинних захворювань.

Апарат італійського виробництва 2018 року випуску, оснащений ангіопакетом для обстеження судин. Має різноманітні функції для обстеження як периферійних судин, так і судин серця та  головного мозку. Працює в режимі рентгенографії, рентгеноскопії та імпульсної рентгеноскопії.

Нейрохірурги Володимир Колесник  та Андрій Сидоренко, які вже провели одну операцію з допомогою цього приладу, говорять, що апарат якісний, сучасний, з гарним набором функцій. За допомогою його можна вирішувати всі питання, які ставляться перед нейрохірургами та кардіологами.

«Ми купили цей апарат вартістю 16 млн 100 тисяч гривень, аби звести до мінімуму ризик того, що після хірургічного втручання людина залишиться інвалідом. І я хочу, щоб кожен житель міста знав, що ангіограф купили за кошти з плати податків. На ньому кожен безкоштовно може отримати необхідну допомогу» – розповів Олександр Лисенко, міський голова.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: