У 32 тисяч жителів Сумщини виявлено онкологічне захворювання

За словами головного лікаря онкодиспансеру Володимира Конанихіна,  у зв’язку з такою великою кількістю захворювань проводяться заходи з профілактики та своєчасного діагностування онкопатологій.

Обласна та місцева влада протягом 2015 року забезпечила модернізацію діагностичного обладнання. Придбані системи ультразвукової діагностики в Охтирську ЦРЛ, обласний кардіодиспансер, Сумську міську лікарню №4, дитячу обласну клінічну лікарню та рентгенологічний комплекс в обласний диспансер радіаційного захисту населення.

Аналізуючи показники онкологічної допомоги населенню області за 2015 рік, Володимир Конанихін відзначив позитивні зрушення, а саме: зниження онкозанедбаності, яка на 5% нижче державного показника; покращення своєчасної діагностики злоякісних новоутворень; зниження занедбаності раку шлунку; стабілізація дорічної летальності первинних онкохворих; зниження смертності від злоякісних новоутворень.

За оцінкою Міністерства охорони здоров’я України онкологічна служба області протягом останніх 10 років за рейтинговими показниками входить до першої п’ятірки.

 

Джерело:  http://uozsumy.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах: