У Шостці збільшується захворюваність на ГРВІ

Картинки по запросу грип

Протягом третього тижня епідсезону-2017 (13-19 січня) у Шостці показники захворюваності на грип та ГРВІ в порівнянні з попереднім тижнем збільшилася на 26,3%, однак не перевищують епідемічні пороги (Шостка — 13%, район — 31,8%).

У Шостці зареєстровано 497 випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу (проти 403 минулого тижня). Серед захворілих 70,4% становлять діти у віці до 17 років (за попередній тиждень — майже 60%); У Шосткинському районі — 217 випадків проти 91 минулого тижня, питома вага дітей — 83,5% (за попередній тиждень — 74,7%).

У місті рівень захворюваності серед школярів у порівнянні з минулим тижнем збільшився майже в 2 рази (226 випадків проти 114). По району — в 2,6 раз (74 випадки проти 28).

«Особливе значення в епідеміології грипу та ГРВІ відіграє шкільний вік: в силу вісокої спрійнятлівості, тісніх контактів среди учнів шкіл спостерігається швидке Розповсюдження захворюваності. Саме школярі відносяться до соціальної групи, яка дере втягується в епідпроцес та є Джерелом інфекції для решті груп населення — дітей дошкільного віку та дорослих », — зазначила Ірина Хаміцевіч, завідувач міськрайонним відділом обласного лабораторного центру МОЗ України.

За її інформацією, наказом міського управління освіти в 5 класі школи №8 призупинено навчально-виховний процес з 18-го по 20-е січня (кількість відсутніх учнів через захворювання на ГРВІ перевищили 20%).

Ірина Хаміцевіч констатувала зменшення числа звернень за медичною допомогою дітей дошкільних навчальних закладів. Питома вага дошкільнят становить 18,6% від кількості всіх хворих дітей.

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах: