У Сумах отрута ртуттю

9 липня о 18:26 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився медичний термометр, в результаті чого стався розлив ртуті в одній з квартир житлового будинку на вул. Прокоф’єва в р .. Сумах. На місце події було направлено відділення чергового караулу 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Як з’ясувалося, 4-річна дитина господарів квартири відкусив частину вимірювального приладу в одній з кімнат, через що витекло небезпечна речовина. Після прибуття на виклик рятувальники зібрали близько 2 г розлитої ртуті та провели демеркуризацію будинку.

Аналогічний випадок стався 8 липня, коли о 17:37 надійшла інформація про розбитий медичний термометр за адресою: м. Суми, вул. Жуковського. Працівники Служби порятунку прибули на виклик, зібрали розлиту ртуть і провели демеркуризацію кімнати житлового будинку.

Пам’ятайте: ртуть — отруйна речовина. Вдихання пари, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою і особистими речами дуже небезпечні. Ні в якому разі не викидайте прилади з ртуттю в сміттєві баки — це несе загрозу навколишньому середовищу і іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами. Якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу і повідомити фахівців Служби порятунку за телефоном «101».

termometr-dlya

Пише: https://www.0542.ua/news/1719958

Поділитися в соціальних мережах: