У Сумах так і не вибрали начальника міськвідділу охорони здоров’я

Уже тривалий час в Сумському міському відділі охорони здоров’я немає керівника — його обов’язки виконує Олена Чумаченко, заступник начальника міського відділу охорони здоров’я з лікувально-профілактичної роботи. І ось 20 квітня на вакантну посаду в міськраді було проведено конкурс. Як повідомив профільний заступник мера Максим Галицький, всього на розгляд конкурсної комісії було подано документи від чотирьох кандидатів: Олени Чумаченко, Наталії Кіпенко — головного спеціаліста міського відділу охорони здоров’я, Анжели Бабко — лікаря обласного психоневрологічного диспансеру та Олександра Шевченка — лікаря обласного онкодиспансеру.

Конкурсні випробування складалися з двох частин. Спочатку учасники писали тести, потім проходили співбесіду, де їм задавали питання (що стосуються знань законодавчої бази, менеджменту у сфері охорони здоров’я, медреформи та ін.).

У результаті три учасники набрали однакову кількість голосів, через що конкурсна комісія не змогла визначитися з переможцем.

«Конкурс визнано таким, що не відбувся. — підсумував Максим Галицький. — У міського голови є право призначити Олену Чумаченко начальником відділу без проходження процедури конкурсу (вона є в кадровому резерві). Якщо він таким правом не скористається, буде оголошений новий конкурс.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: