У Сумській дитячій лікарні відремонтували педіатричне відділення

16 лютого у дитячій поліклініці №2 презентували відремонтоване педіатричне відділення №2, на ремонт якого витратили близько 893 тис. грн. Роботи взяв на себе благодійний фонд «Технологія», який упорядкував коридор, кабінети, маніпуляційну та закупив всі необхідні меблі.

Як повідомив головний лікар Сумської міської дитячої лікарні ім. Св. Зінаїди Олександр Ємець, ремонт відділення — це важливий крок для забезпечення якісного медичного обслуговування дітей міста. Воно й зрозуміло, оскільки важливість цього закладу складно переоцінити, адже згідно зі статистикою тут обслуговується близько 10 тисяч осіб Зарічного району віком до 17 років, з яких 123 — діти з інвалідністю.

Головний меценат — голова Наглядової ради ПАТ «Технологія», генеральний директор ТОВ «Гуала Кложерс Україна» Володимир Заєць зазначив, що сьогодні дуже важливо підтримувати медичну й освітню галузь. У планах ще багато задумів, серед яких — проект із розвитку інклюзивної освіти в місті, осучаснення приймального відділення в дитячій лікарні, а також багато інших.

У минулому році з місцевого бюджету на потреби міської дитячої клінічної лікарні в цілому було виділено кошти в сумі 12,2 млн грн.

7 млн ??грн пішли на закупівлю обладнання, а решта 5,2 млн грн — на проведення капітальних ремонтів.

Джерело: 0542.uaпедіатр педыатр1

Поділитися в соціальних мережах: