Апеляційний суд Сумської області: «граничні об’єми споживання природного газу» застосовуються не законно

Як ми вже повідомляли, мешканцям будинків, що відмовились від встановлення загальнобудинкових лічильників, монополіст  «Сумигаз» нараховує «граничні об’єми споживання газу». Що це означає ? А те, що людям приходять платіжки за газ, з сумами, вдвічі більшими за звичайні.

З цією проблемою до УКРОПу звернулись мешканці Сум, Білопілля, Охтирки, Шостки, Конотопа.  Юридична служба  сумського УКРОПу вивчила це питання і з листопада минулого року розпочала надання правової допомоги, а саме:  висунута письмова вимога «Сумигазу», щодо припинення порушень у сфері нарахування плати за спожитий газ,  направленні звернення до НКРЄ КП, Антимонопольного комітету, складено більше тридцяти позовів до суду. Укропівські адвокати виступають представниками людей у судах з  «газових» справ.

І ось, нарешті є перша спільна перемога!

30 травня 2017р. Апеляційний суд Сумської області, своїм рішенням визнав дії «Сумигазу» незаконними і скасував самовільне рішення монополіста про застосування «граничних норм» споживання природного газу до мешканців будинку №2 по вул. Супруна, що в Білопіллі. Слід підкреслити, що рішення Апеляційного суду набуває чинності з моменту його проголошення.

Наступним кроком необхідно примусити «газовиків» зробити перерахунок і повернути білопільчанам надмірно сплачені кошти.

Маємо надію, що спільними зусиллями мешканці Сумщини обов’язково переможуть!

Поділитися в соціальних мережах: