Апеляційний суд Сумської області: «граничні об’єми споживання природного газу» застосовуються не законно

30

Як ми вже повідомляли, мешканцям будинків, що відмовились від встановлення загальнобудинкових лічильників, монополіст  «Сумигаз» нараховує «граничні об’єми споживання газу». Що це означає ? А те, що людям приходять платіжки за газ, з сумами, вдвічі більшими за звичайні.

З цією проблемою до УКРОПу звернулись мешканці Сум, Білопілля, Охтирки, Шостки, Конотопа.  Юридична служба  сумського УКРОПу вивчила це питання і з листопада минулого року розпочала надання правової допомоги, а саме:  висунута письмова вимога «Сумигазу», щодо припинення порушень у сфері нарахування плати за спожитий газ,  направленні звернення до НКРЄ КП, Антимонопольного комітету, складено більше тридцяти позовів до суду. Укропівські адвокати виступають представниками людей у судах з  «газових» справ.

І ось, нарешті є перша спільна перемога!

30 травня 2017р. Апеляційний суд Сумської області, своїм рішенням визнав дії «Сумигазу» незаконними і скасував самовільне рішення монополіста про застосування «граничних норм» споживання природного газу до мешканців будинку №2 по вул. Супруна, що в Білопіллі. Слід підкреслити, що рішення Апеляційного суду набуває чинності з моменту його проголошення.

Наступним кроком необхідно примусити «газовиків» зробити перерахунок і повернути білопільчанам надмірно сплачені кошти.

Маємо надію, що спільними зусиллями мешканці Сумщини обов’язково переможуть!

Поділитися в соціальних мережах: