Чи виправдовують парламентські партії надії виборця на Сумщині?

4

Сумські УКРОПівці, депутати Сумської обласної ради Андрій Кисіль та Андрій Божок взяли участь у  публічній дискусії на тему «Парламентські партії vs виборці. Як знайти спільну мову на локальному рівні?».

Даний захід пройшов у Конгрес-Центрі СумДУ в рамках реалізації  Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

5

Представники більшості місцевих осередків політичних партій проігнорували запрошення взяти участь у дискусії. А шкода, адже організатори заходу, місцеві експерти дискутували та надавали свої варіанти відповідей на актуальні «політичні» питання: Чому останнім часом партії активізували свою роботу з виборцями? Які партії змагаються на виборах в об’єднані територіальні громади? Чи довіряють жителі Сумщини політикам?

«Згідно останніх досліджень аналітиків УКРОПу, жодна з парламентських політичних сил так і не зуміла чітко позиціонуватись на політичній арені Сумської області. Місцеві осередки партій не аналізують свої відмінності від конкурентів, не прагнуть виділитись із загальної маси, не розробляють стратегічних програм і механізмів їхнього впровадження, діють переважно в залежності від конкретної політичної кон’юнктури. Більшість партійних програм – це загальні гасла, які, на превеликий жаль, до сих пір мають неабиякий вплив на виборців», — говорить Андрій Божок.

6

«Враховуючи ці факти, ми, депутати усіх рівнів від політичної партії «УКРОП», намагаємося щодня бути поряд з нашим виборцем.На телефони укропівської «Гарячої лінії»  протягом дня надходить декілька десятків дзвінків з усіх районів області. Наша юридична служба відстоює позиції мешканців Сумщини в судах. Тому і на виборах до рад об’єднаних громад, представники партії отримують підтримку виборця. Дуже приємно, що саме  завдяки щоденній роботі депутатів — укропівців жителі Сумщини ще не остаточно втратили довіру до місцевих політиків», — продовжує думку колеги Андрій Кисіль.

Поділитися в соціальних мережах: