Чому більшість депутатів у Конотопі бояться ходити на сесії міськради?

23

Сесія міської ради у Конотопі на Сумщині знов не відбулася через відсутність кворуму.

Не зважаючи на важливий порядок денний, багато невирішених питань життєдіяльності міста, у котре депутатські місця у залі пленарних засідань виявились майже порожніми. Зареєструвалися для участі в сесії тільки депутати з Партії УКРОП, а також представники партій «Батьківщина» та ВО «Свобода». Решта обранців проігнорувала сесію – на відміну від містян, які прийшли в мерію вимагати вирішити численні проблеми конотопців.

За словами голови фракції Партії УКРОП у Конотопській міськраді Віталія Гланца, причина того, що більшість депутатів саботують сесії упродовж останніх понад трьох місяців, у їх безвідповідальності перед лицем громади.

«Це колишні регіонали, що осіли в нових політичних проектах, таких як БПП, «Воля народу», «Рідне місто». Нещодавно до них приєдналися і так звані «тушки», колишні «свободівці». І вся ця компанія саботує роботу ради. Сьогодні на сесію прийшли численні представники громади, щоб подивитись цим боягузам у вічі. Але більшість депутатів таки виявились боягузами – вони не прийшли пояснити людям, чому не виконують своїх депутатських обов’язків, не ходять на сесії», – коментує укропівець.

Наразі конотопський УКРОП вимагає проведення сесії міськради та висловив підтримку діючому меру Конотопа Артему Семеніхіну.

Віталій Гланц повідомив, що наступного разу депутатський корпус скликається до роботи  на 30 травня.

«Сподіваємось, здоровий глузд візьме верх, і ми покінчимо з ганебною  безвідповідальністю у стінах конотопської ради», – говорить Віталій Гланц.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: