Депутат у Бурині допоміг людям встановити електрощитові в будинках

29

Після оформлення необхідних документів і законної процедури депутат Буринської міськради Іван Кругляк (партія УКРОП) спрямував депутатські кошти на встановлення будинкового засобу обліку електрики для мешканців вул. Трудової, 1.

Крім цього, укропівець виділив кошти на ремонт внутрішньобудинкових електромереж, а також облаштування освітлення в під’їздах та біля них.

Аналогічну допомогу було спрямовано і для мешканців сусіднього будинку, де роботи тривають.

«Частину коштів для проведення енергетиками робіт зібрали самі люди, а більшу частину я вирішив виділити з депутатських коштів. На обидва будинки пішло 10 тисяч гривень», — говорить Іван Кругляк.

Нагадаємо, напередодні в обласному осередку «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» привернули увагу влади до проблеми встановлення в багатоквартирних будинках загальних лічильників електроенергії. Після численних звернень до партійців жителів різних районів Сумщини з ініціативи укропівців відбувся круглий стіл при голові обласної держадміністрації, на якому розглядалися питання встановлення таких лічильників. Наразі вирішили, що за наявності проблем з балансоутримуванням будинків їх мешканці не повинні страждати — їм не відключатимуть електрику принаймні до кінця літа, а за цей час місцева влада разом з районними філіями енергетиків мають розробити чіткий план дій — як і за чий рахунок провадитимуться роботи.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: