Феміда стала на сторону екс-губернатора Сумщини

Вчора відбулося перше засідання у справі Юрія Чмиря. Суд не задовільнив клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу, у вигляді особистого зобов’язання терміном на 2 місяці.

Відповідач у справі стверджує: такі зобов’язання абсолютно не обґрунтовані, адже він публічна людина і постійно спілкується з народом, виконуючи свої обов’язки перед громадою Сумської області.

«Це обмеження мене, як депутата обласної ради, працювати з виборцями, працювати зі зверненнями громадян, працювати в фракції, і приймати взагалі дуже важливі і соціально-значущі рішення для Сумської області», — говорить екс-голова Сумської ОДА, голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь.

Крім того, у звернені до суду Юрій Чмирь зазначив, що повідомлення про підозру в порядку, передбаченому Законом, не було дотримано. Тобто процедура висунутих  обвинувачень порушена.

«Підозра не була передана. Це свідчить про те, що порушення процедури відбулося однозначно. І наприкінці скажу, що порушення процедури — вручення саме підозри , і не Майтвічуком, як регіональним прокурором — свідчить про те, що сьогодні Чмирь Юрій Павлович, громадянин України, не має статусу підозрюваного», — наголосив екс-губернатор.

Вислухавши всі сторони, суд постановив відмовити за необґрунтованістю у задоволенні клопотання. Ухвала оскарженню не підлягає. Повний текст ухвали буде оголошено 1 серпня.

Таке рішення суду довело, що порушені стосовно колишнього очільника Сумщини обвинувачення є безпідставними. В свою чергу Юрій Чмирь наголосив: він законослухняний громадянин України, і сам особисто зацікавлений в тому, щоб встановити істину в даній справі.

«Налаштований я безпосередньо надавати допомогу слідству, якомога швидше надавати документи, які я вже надав, більше давати інформації, щоб слідство дійсно розібралося, що в цій справі взагалі немає ніякого умислу. В мене всі документи в порядку, і саме головне наприкінці скажу: в нашій родині ми всі попередні роки, більше 10 років, здавали декларації. Це можна перевірити в шосткинській податковій».

Юрій Чмирь, запевнив: буде приїздити на кожне судове засідання, якщо це буде потрібно, і контролювати подальший процес перебігу справи.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: