Газовикам погрожують наручниками, якщо й далі нав’язуватимуть загальнобудинкові лічильники

16

У Сумах представники ПАТ «Сумигаз» вкотре спробували змусити мешканців багатоповерхівки, що по вул. Героїв Крут, 76, погодитись на встановлення загальнобудинкового лічильника газу.

Утім, за підтримки активістів Українського об’єднання патріотів, мешканці будинку відстояли свої позиції.

«Газова служба приїхала, щоб перекрити постачання блакитного палива до будинку, щоб встановити загально будинковий лічильник. Спочатку людям перекривають газ. Це робиться під приводом того, мовляв, у будинку зафіксований витік газу. А насправді це шантаж — або погоджуйтесь на загальнобудинковий лічильник, або сидіти будете без газу», — пояснює логіку «Сумигазу» один з активістів міської організації Партії УКРОП Олександр Гриценюк.

17

Разом з іншими активістами укропівець перекрив доступ газовиків до вентиля, закріпивши партійний намет до газової труби. Цей намет став центром спротиву містян, не згодних з грабіжницькою політикою монополіста.

«Наступного разу мешканці прикують наручниками до вентиля самих газовиків, якщо ті не припинять оце свавілля», — говорить Олександр Гриценюк.

Нагадаємо, в лютому місяці Сумська міськрада підтримала ініціативу Партії УКРОП щодо врегулювання конфліктної ситуації між містянами та газовиками. Рішенням ради монополісту заборонили встановлювати загальнобудинкові лічильники без згоди на це усіх мешканців багатоповерхівок. Напередодні містяни масово протестували проти встановлення загальнобудинкових засобів обліку спожитого газу, оскільки вважають такий обрахунок несправедливою зрівнялівкою, і наполягаючи на праві мати індивідуальні лічильники. Сумський УКРОП виступив на захист права жителів на встановлення саме індивідуальних засобів обліку газу, надаючи людям юридичну підтримку.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: