Конотопський УКРОП виступив за виділення бюджетних коштів на розвиток міського комунального транспорту

Фото УКРОП Сумщина.

Напередодні у райцентрі Сумської області «маршрутники» запропонували місцевій владі погодитись на підвищення вартості проїзду.

Після того як мерія не погодилась на це, а найбільший місцевий перевізник декілька днів не випустив у рейси мікроавтобуси, управління економіки Конотопської міськради розірвало з ним договори. Депутати ж на сесії 26 січня виділили 2,5 мільйони гривень комунальному перевізнику на закупівлю нових автобусів. За словами голови фракції УКРОПу в Конотопській міськраді Віталія Гланца, бюджетна підтримка комунальників має сприяти демонополізації пасажирських перевезень і убезпечити містян в подальшому від цінового диктату приватного бізнесу.

«По-перше, Конотопський УКРОП виступає проти ідеї власників маршрутних таксі підвищити вартість квитків. Такий крок не є економічно обгрунтованим, зважаючи на рівень цін на пальне та інші витрати перевізників. Більше того, наші розрахунки показують, що і нинішні три гривні за проїзд – це завищена ціна. А по-друге, типову для українських міст проблему монополії «маршрутників» можна розв’язати тільки розвиваючи комунальний транспорт. В нинішніх реаліях це насамперед збільшення кількості рухомого складу, тож на сесії міськради ми голосували за виділення грошей для цього», – коментує ситуацію укропівець.

Нагадаємо, у Конотопі перевізники хотіли підвищити вартість проїзду з трьох до п’яти гривень. З 21 січня у районному центрі не працювали маршрутні таксі. Два дні містяни могли користуватися лише комунальними трамваями та автобусами, що спонукало місцеву владу терміново шукати шляхи вирішення виниклої проблеми.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: