Кривава акція Сумського УКРОПу

30

Сумчани з «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» здали кров для маленьких пацієнтів онкологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

В Міжнародний день захисту дітей укропівці завітали до медичного закладу, в якому рятують від ракових захворювань більше ста дітей з усіх куточків Сумщини. Партійці передали лікарні талони на препарати крові, яку напередодні вони здали в обласному центрі крові.

За словами одного з активістів міського осередку УКРОПу Олександра Гриценюка, йдеться про цільову допомогу: на відміну від звичайної здачі крові, коли не відомо чи потрапить вона до лікарні, а якщо і потрапить — то чи безкоштовно чи на комерційній основі, цього разу талони обов’язково отримають саме ті, хто їх потребує. У даному випадку — діти, хворі на рак.

«Ми знаємо, як щиросердно переймається дітками завідувачка дитячої онкології Ліана Нікітенко, тому вирішили, що саме для очолюваного нею відділення дитячої лікарні ми здамо кров», — коментує Олександр Гриценюк.

В партії є постійні донори, яку пояснюють ініціативу так: у разі, якщо дитина потребує препаратів крові, батьки змушені звертатися до донорів або в обласний центр крові. Як правило, препарати коштують недешево — від 3000 гривень. Маючи ж на руках талони на компоненти крові, можна отримати їх безкоштовно.

«Це дуже важлива справа наших однопартійців. То ж ми і надалі будемо допомагати обласній дитячій онкології. Віримо, і малі добрі справи, якщо їх буде багато, дадуть додатковий шанс дітям, чиє життя під такою страшною загрозою», — говорить голова обласного осередку Партії УКРОП Владислав Луговий.

29

Поділитися в соціальних мережах: