Лідер опозиціонерів Сумщини привітав мешканців геріатричного пансіонату з Днем людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Напередодні цього дня до стареньких мешканців геріатричного пансіонату завітав голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко.

На адресу людей пролунали теплі, щирі слова подяки за наполегливу працю протягом усього їхнього життя, мужність, відвагу, відбудову країни у післявоєнні роки. «На жаль, у закладі нині є багато проблем, які негайно необхідно вирішувати, всі вони будуть озвучені на найближчій сесії обласної ради. Нам вдалося зрушити з місця питання ремонту закладу і на цьому ми не плануємо зупинятися. Тим більше, що ми постійно спілкуємося з людьми похилого віку, ветеранами і вони просять лише про одне: щоб їм повернули нормальний рівень життя, бо нині влада поставила старше покоління на межу виживання», — сказав депутат.

Також він подякував персоналу закладу за їх чуйність, турботу до людей похилого віку та відповідальність до своєї роботи. Люди охоче спілкувалися з гостями, ділилися своїми переживаннями та сподіваннями, дякували за турботу та підтримку. А ті, в свою чергу, побажали стареньким здоров’я, довгих років життя, миру та спокою. Для мешканців пансіонату був приготований смачний святковий обід, а артисти філармонії порадували їх своїми виступами.

img_2671

Поділитися в соціальних мережах: