Лідер сумського оппоблоку розповів про законопроект, який реально підвищить зарплати і пенсії українцям

Парламентська коаліція, яка жодного дня не працювала для людей, а тільки ділила портфелі та займалася розбірками, разом із недолугим урядом «реформаторів» повинна піти у відставку. Так у Фейсбуці прокоментував вихід «Батьківщини» і «Самопомочі» з парламентської більшості лідер Опозиційного блоку на Сумщині Олександр Стрельченко.

«Только в нашей стране коалиция, которая назначала правительство, может его критиковать и обвинять во всех грехах. Нет, так не будет. Они вместе несут коллективную ответственность за происходящее: за безработицу, за грабительские тарифы на коммунальные услуги, за падение уровня жизни людей. И парирования отдельных политиков, которые рассказывали о единстве и «дутой» работе, сегодня выглядят просто смешно», – написав політик.

Як представник опозиційного блоку він наполягає на повному перезавантаженні влади, адже виходом із нинішньої критичної ситуації опозиціонери вбачають обрання нового, ефективного і дієздатного парламенту, коаліції і уряду.

Першочерговим питанням, над яким необхідно попрацювати, на думку Олександра Стрельченко, має стати внесення змін до бюджету вимирання, за який також поки що нинішня коаліція і парламент несуть повну відповідальність.

Політик нагадав, що опозиційний блок зареєстрував у парламенті законопроект про зміни до бюджету, які необхідні для підтримки людей і відновлення економіки. Згідно з документом доходи бюджету на поточний рік повинні збільшитися на 84 млрд грн, а 62 млн грн пропонується направити на збільшення зарплат і пенсій. У законопроекті пропонується проіндексувати доходи громадян, що дозволить підвищити мінімальну зарплату до 1688 грн (з 1 травня) і до 1958 грн (з 1 грудня). Аналогічно має зрости мінімальна пенсія — до 1315 грн (з 1 травня) і до 1526 грн (з 1 грудня).

Поділитися в соціальних мережах: