Мер Глухова затягує створення міської об’єднаної громади, боючись втратити владу

Депутат Сумської облради Марія Коняєва (фракція УКРОП) проінформувала парламентарів у Верховній Раді про порушення процедури добровільного об’єднання громад міським головою Глухова Мішелем Терещенком.
«Напередодні депутати Привілянської сільської ради виявили бажання приєднатися до Глухівської громади. Згідно законної процедури, наступним кроком до об’єднання мало бути розпорядження міського голови про утворення спільної робочої групи, а також винесення проекту рішення міськради про добровільне об’єднання на сесію. Але цього не сталося під час останньої сесії Глухівської міськради. Ми це розглядаємо як свідоме затягування процесу створення Глухівської міської ОТГ. Ми розуміємо, що мер та його оточення побоюються втратити владу, а отже не хочуть нових виборів. Але ж порушено Закон України!», — розповіла Марія Коняєва колегам з міжпарламентського об’єднання «УКРОП» у Верховній Раді.
Партійці зауважують: нинішнє керівництво Глухова переслідує власні інтереси, нехтуючи думкою усієї громади.
«Тож слід якомога швидше створити об’єднану громаду з центром у Глухові і обрати по-справжньому ефективного голову та депутатів, які б опікувалися місцевою проблематикою, а не власними кишенями», — наголошує Марія Коняєва.
На правах реклами.
comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: