Мер Кролевця отримав відзнаку за заслуги перед народом України

4

У столиці відбулися урочистості з нагоди 25-річчя Асоціації міст України. Серед представників місцевого самоврядування, відзначених високими нагородами, —  голова Кролевецької міської об’єднаної громади Олександр Бобровицький.

Висуванець «Українського об’єднання патріотів — УКРОП», який восени 2015 року став мером райцентру, а у квітні цього року здобув впевнену перемогу на виборах голови новоствореної Кролевецької ОТГ, був нагороджений за заслуги перед Українським народом медаллю і грамотою Верховної Ради України.

7

Отримавши з рук віце-спікера парламенту Ірини Геращенко почесну відзнаку, Олександр Бобровицький зауважив: для нього це велика честь працювати на користь рідної громади.

«Разом з потужною командою укропівців ми показали, що невеликі українські міста можуть стрімко розвиватися. Довіра виборців це яскраво підтверджує. І надихає на ще більш плідну працю», — говорить Олександр Бобровицький.

5

«Ми пишаємось нашим взірцевим мером. На нього можуть рівнятися і колеги з районів, і голови обласних міст. Парламентська відзнака — це теж свідчення фахового успіху нашого однопартійця», — коментує голова Сумського обласного осередку УКРОПу, лідер партійної фракції в облраді Владислав Луговий.

6

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: