Мер Охтирки чинить політичний тиск

Голова фракції УКРОПу в Охтирській міській раді Олександр Васильченко заявив, що був змушений звільнитися з посади керівника Інспекції з благоустрою через тиск на нього з боку оточення міського голови Ігоря Алєксєєва.

«Більше року я очолював Інспекцію з благоустрою, але був змушений піти після того, як на мене почали тиснути. Від імені керівництва міста негласно пропонувалося не чіпати окремі установи чи об’єкти, які порушують правила благоустрою у місті. Натомість до інших слід було «підкопуватись», аби знайти порушення. Для мене це неприйнятно, а оскільки я відмовився виконувати брудні замовлення, стало зрозуміло, що будуть шукати щось, аби мене «підставити» і звільнити. На такий розвиток подій я не став чекати», — говорить Олександр Васильченко.

В обласній регіональній парторганізації «Українського об’єднання патріотів — УКРОП», коментуючи ситуацію, зазначають, що хвиля тиску на партію пішла по всій країні. «Владу непокоїть зростання наших рейтингів як у всеукраїнському масштабі, так і на місцях. Безпідставні звинувачення і відверта брехня — ось методи наших недоброзичливців. Що ж до тиску на нашого охтирського колегу, який очолює в місцевій раді нашу фракцію, то ми це розцінюємо як свідчення ефективності роботи Охтирського УКРОПу», — каже голова обласної парторганізації Владислав Луговий.

Охтирська_міська_рада

 

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: