Микола Войтенко: проект Конституції від Опозиційного блоку виключає будь-які спроби узурпації влади

Про це зазначив депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Микола Войтенко.

 За його словами, Конституція від Опозиційного блоку пропонує принципово нову для нашої країни систему управління – перехід до двопалатного парламенту, скорочення депутатського корпусу та реальну децентралізацію, яка надасть реальні повноваження громадам.

«Проект Конституції від опозиції максимально прибирає існуючі протиріччя, зокрема, мова йде про повноваження, за які сьогодні в центральній владі йде постійна боротьба. Коли їх не буде, то боротися буде нізащо, адже все вирішуватиме влада на місцях», – сказав політик.

Він додав, що сьогодні влада замилює людям очі та розповідає про зміни в країні, які насправді не існують. Тому Опозиційний блок твердо переконаний, що змінити ситуацію  сьогодні можуть не окремі особистості, а вся система управління.

«У альтернативному проекті Конституції вперше за 25 років пропонується, що не менше 70% всіх фінансових ресурсів, доходів і зборів залишати в бюджеті на місцях, а в Київ надходитиме лише 30%. Це дуже серйозний ресурс, який допоможе якісно реалізувати ті повноваження, які передадуться на органи місцевого самоврядування», – зазначив Микола  Войтенко.

На його переконання, Конституція від Опозиційного блоку дозволить виключити усі способи узурпації влади, об’єднає країну та сприятиме формуванню соціально-орієнтованої економіки.

Поділитися в соціальних мережах: