Микола Войтенко: відповідальність за безпеку наших громадян лежить на владі

«Як не сумно усвідомлювати, і як би ми не тішили себе ілюзіями, але потрібно визнати, що сьогодні держава не в змозі забезпечити безпеку своїх громадян», — вважає депутат обласної ради від Опозиційного блоку Микола Войтенко.

За останні два роки реальне зростання злочинності склало 20% і вона продовжує зростати. Зокрема, за словами Глави нацполіціі України Хатіі Деканіодзе, кількість крадіжок зросла на 30%. Найнебезпечніша сьогоднішня тенденція — зростає кількість тяжких та особливо тяжких злочинів. За даними Генеральної прокуратури, якщо в 2013 році таких в Україні зафіксовано 13 тисяч, то в 2015-му — вже 21,5 тисячі. Скільки буде за результатами 2016- го року — навіть уявити страшно. І все це відбувається на тлі низької розкриваності злочинів.

На додачу до цього, каже опозиціонер, в країні з’явилися незаконні збройні формування, які діють всупереч Конституції. І цілком можливо, що така ситуація рано чи пізно перетворить Україну в Сомалі, де буде десятки протистоять один одному бандитських угруповань, кожне з яких буде добре озброєне. «Щоб виправити ситуацію, — вважає політик, — влада повинна припинити експериментувати з реформою поліції. Новоспечені поліцейські не здатні навести порядок на вулицях, не кажучи вже про розкриття злочинів. У них добре виходить тільки потрапляти в скандали».

«Відповідальність за безпеку наших громадян лежить на владі, і вона зобов’язана забезпечити їм можливість виходити на вулиці без страху, що там будуть вибухати гранати і стріляти з пістолетів та автоматів, — акцентує увагу Микола Войтенко. — Замість цього керівництво країни придумує все нові і нові «відмазки» про те, чому зростає рівень злочинності. Воно нарікає на війну, складну економічну ситуацію, безробіття. Але при цьому всі ці біди теж на совісті влади, яка не хоче виконувати Мінські угоди, щоб зупинити війну, нездатна відродити промисловість і економіку, щоб дати людям нові робочі місця і гідні зарплати», — підсумував депутат від Опозиційного блоку.

 


_dsc41912

 

 

14331109_1101130710007361_362231937_n

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: