Мішель Терещенко створив при собі антикорупційну раду

Мер Глухова підписав розпорядження про створення Антикорупційної та люстраційної ради при Глухівському міському голові. Зазначений орган буде допомагати Мішелю Терещенку в питаннях запобігання корупції, керуючись Законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про запобігання корупції», «Про очищення влади», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки».

До складу нової ради включені представники громадських організацій, які були ініціаторами її створення. Тих, хто бажає долучитися до роботи Антикорупційної та люстраційної ради, запрошують подати відповідну заву на ім’я мера Глухова, а також відправити резюме на електронну адресу: alena.nizhnik@gmail.com. Перевагу нададуть особам, які мають юридичну або економічну освіту і певний досвід у сфері запобігання корупції. Глухівчан також просять направляти інформацію щодо проявів (створення) корупційних дій у структурі міської влади, комунальних підприємств тощо.

Засідання Антикорупційної та люстраційної ради будуть проводитися 1 раз на місяць, робочі групи за напрямами працюватимуть постійно.

Джерело kourier.in.ua

Поділитися в соціальних мережах: