На Сумщині головою Кролевецької ОТГ стає мер-укропівець — попередні дані

FB_IMG_1493645498867

Паралельний підрахунок голосів також засвідчує, що на виборах до Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади разом з Олександром Бобровицьким перемагає Партія УКРОП. Вона матиме найбільшу депутатську фракцію.

За повідомленням місцевого виборчого штабу УКРОПу, Олександр Бобровицький отримав 77% голосів. За кандидатів від «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» віддали голоси 27% тих, хто взяв участь у голосуванні 30 квітня. Це найкращий результат серед політичних сил (найближчі конкуренти показали більш ніж удвічі менший результат).

За попередніми даними, явка виборців у Кролевецькій ОТГ становила близько 34%. Виборча комісія оголосить офіційні дані 5 травня.

Своєю метою Олександр Бобровицький визначив успішне місто Кролевець із розбудованою інфраструктурою та стабільним економічним ростом, яке стане взірцем успішного населеного пункту для міст України.

Варто зауважити, що півтора роки тому після демобілізації, учасник бойових дій в АТО в лавах ЗСУ Олександр Бобровицький балотувався від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» на посаду Кролевецького міського голови. Здобув перемогу. За півтора роки на посаді реалізував чимало проектів у місті Кролевець. Зокрема це:

• Залучення інвестицій на суму понад 5 млн.грн. З них майже 3 млн. – благодійна допомога медикаментами від БФ «Фармварта».
• Здійснення реконструкцію водопроводу: вул.Олімпійська – центральний парк – вул.Зелінського – мікрорайон «Шанхай», Пр.Миру від буд.6 до буд. 10.
• Відремонтовано 60% прибудинкових територій міста.
• Проведено капітальний ремонт дороги по вул. Приозерна, вул. Зелена до кладовища і об’їзної дороги, що дасть можливість запустити автобусний маршрут.
• Відновлено освітлення на вулицях міста і прокладено нові лінії у мікрорайонах «Подолово», «Дулівка», «Загребелля», «Горовий», «аАндріївка» та інших. Впроваджуються нові енергозберігаючі технології освітлення.
• Збудовано Wi-Fi – сквер по вул. Героїв України.
• Розпочато будівництво КП «Кролевецький ринок», комплексу торгових павільйонів та комунікацій.
• Відкрито єдиний офіс – міграційна служба, відділ реєстрації, юридичний відділ, безоплатна правова допомога, відділ архітектурно-будівельної інспекції.
• Відновлено роботу Кролевецької міської ДЮСШ «Олімп».
• Створено КП «Кролевецька ритуальна служба», яке надає повний спектр послуг та підтримує в належному стані кладовища міста.
• Проведені роботи по відновленню та підтриманню сприятливого гідрологічного режиму в руслі р. Свидня, виконано комплекс робіт по очищенню Козинському ставу та благоустрою прилеглих територій.
• Впроваджено систему відео спостереження для забезпечення громадського порядку в місті.

Нагадаємо, що Олександр Бобровицький народився в місті Кролевець Сумської області, а після здобуття вищої освіти в Глухівському державному педагогічному університеті – працював учителем.у сільській школі на Кролевеччині. У 2000 році заснував власну справу. Підприємницьку діяльність поєднував із громадянською діяльністю. У 2008 році Олександр Бобровицький переміг у європейському конкурсі молодих депутатів «Від загального до конкретного. Бюджетні аспекти».

Поділитися в соціальних мережах: