На Сумщині проводитимуть додаткову вакцинацію проти поліомієліту

Обласне управління охорони здоровя повідомляє про продовження третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту.

Щепленню підлягають діти віком від 2 місяців до 10 років. З початку третього раунду в області вакциновано 34 578 дітей, що склало 36,8% від підлягаючих.  Низький показник щеплень пояснюється підвищеною захворюваністю дітей на ГРВІ та грип.

Нагадаємо, на Сумщині  перший тур додаткової імунізації проти поліомієліту тривав протягом 3-х тижнів, за цей час щеплення отримали 57 673 дітей. Протягом другого раунду в області було вакциновано 45 137 дітей, що склало 78,3% (Україна – 75%).

Передбачається, що в результаті турової імунізації  95% дітей області будуть вакциновані. Сумщина повністю забезпечена оральною поліомієлітною вакциною.

Управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації розроблено та затверджено План заходів щодо підтримки статусу території, вільної від поліомієліту. За підтримки МОЗ України та Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ Сумщина долучилася до проекту «Ефективне консультування з питань вакцинопрофілактики поліомієліту», в рамках якого лікарі-тренери підготували близько 50 медичних працівників та 65 працівників освіти, проконсультували 37 представників батьківських комітетів.

9-10 лютого відбудеться дводенний семінар для працівників освіти та виїзд в район області з метою проведення тренінгових занять.

 

Поділитися в соціальних мережах: