На Сумщині відбулись кадрові перестановки

У Сумській обласній раді відбулися кадрові перестановки. Змінили керівника «Сумиоблагролісу», бюджетної комісії та начальника коммайна Сумської облради. За такі ротації депутати голосували практично одноголосно та без зайвих запитань.

Так, замість Олени Сердюк головою бюджетної комісії обласної ради тепер буде Микола Березін. Для нього ця посада не нова. З 2010 по 2014 рік він уже був керівником бюджетної комісії. Його кандидатуру підтримали 34 депутати.

Миколу Коваленка на посаді начальника комунального майна Сумської обласної ради замінив депутат Дмитро Нагорний.

Директором КП «Сумиоблагроліс» тепер буде Костянтин Товстуха. За нього проголосували 39 депутатів. До цього директором підприємства був Сергій Котляренко. Його відставку з посади підтримали 38 депутатів.

За словами голови Сумської облради Володимира Токаря, призначили саме Костянтина Товстуху, оскільки серед районів області його підприємство має найкращі показники.

Крім цього депутати уклали договори з директорами більш ніж 5 комунальних закладів. У тому числі керівником Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна, очільником краєзнавчого музею та директором краєзнавчого історико-культурного заповідника «Посулля».

Джерело: СпецКор

Поділитися в соціальних мережах: