Охтирський УКРОП: Нехай громади зміцнюються і будуть господарями на своїй землі

Фото УКРОП Сумщина.

Грунська сільська ОТГ отримала у власність заклади охорони здоров’я, культури, освіти та соціального захисту.

На баланс нещодавно утвореної Грунської сільської об’єднаної територіальної громади передано 7 закладів охорони здоров’я, 5 — освітніх , 6 — культури та 2 — соціального захисту. Таке рішення прийняли депутати під час сесії Охтирської районної ради.

«Наразі зі спільної власності Охтирського району у комунальну власність Грунської сільської громади безоплатно передано майже всю соціальну сферу, крім міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Його передача – у процесі», – зазначив депутат Охтирської районної ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Сергій Гавриленко.

За словами укропівця, децентралізація передбачає не лише наближення послуг до населення, а й отримання громадами повноважень у вирішенні питань у всіх сферах життєдіяльності. Тому процес передачі майна на баланс громад – важливий крок на шляху зміцнення нових громад.

Після прийняття рішення голова Грунської сільської громади Олександр Кудлай подякував районним депутатам за підтримку та висловив сподівання на подальшу підтримку і співпрацю.

Довідково. Грунська ОТГ стала однією з 14 новоутворених громад на Сумщині. До її складу входить п’ять колишніх сільрад і 17 сіл, на території яких проживає понад п’ять з половиною тисяч осіб.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: