Олександр Стрельченко: Блокування телеканалу «Інтер» — це спроба влади приборкати норовливі ЗМІ

Лідер Опозиційного блоку на Сумщині Олександр Стрельченко обурений блокуванням батальйоном «Азов» телеканалу «Інтер». Таку позицію він виклав на своїй сторінці у Фейсбук.

Ситуація, яка склалася навколо телеканалу «Інтер», розцінюється виключно як наступ на свободу слова і черговий спосіб «задушити» один із центральних телеканалів нашої країни, заявив Стрельченко. За його словами, «Інтер» став неугодним для влади, що підтверджують багаторазові спроби «приборкання норовливого ЗМІ». І тому є причина — телеканал об’єктивно висвітлює ситуацію в країні і, якщо говорити в цілому, має велику глядацьку аудиторію.

«Представники нашої влади часто критикують факти тиску на ЗМІ, свободу слова, які відбуваються в інших країнах, але при цьому у себе ж вдома допускають таке беззаконня. Це просто ганебно», — підкреслив Олександр Стрельченко і додав, що в дану ситуацію зобов’язаний втрутитися президент Порошенко і захистити права журналістів.

Відзначимо, що негативну оцінку діям Цивільного корпусу полку «Азов» вже висловили і в ОБСЄ. Зокрема, представник Організації з безпеки і співпраці в Європі Дунья Міятович заявила, що стурбована за журналістів.

Поділитися в соціальних мережах: