Опозиційний блок лідирує на виборах в Раду в серпневому соцопитуванні

13,1% опитаних центром соціальних досліджень «Софія» готові проголосувати за партію «Опозиційний блок», 12,6% — за партію «Блок Петра Порошенка» і 12,1% — за «Всеукраїнське об’єднання» Батьківщина «на виборах до Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування, представлені в прес-центрі Українських Новин.

Згідно з опитуванням, якби в найближчу неділю відбулися вибори до Верховної Ради, 42,1% опитаних обов’язково взяли б участь в голосуванні, 23% респондентів не впевнені, але швидше за все взяли б участь в голосуванні, 6% — швидше за все не голосували б, 23% — точно не голосували б і 5,1% респондентів не змогли відповісти. Серед респондентів, хто обов’язково голосував би на парламентських виборах, 13,1% проголосували б за партію «Опозиційний блок», 12,6% — за партію «Блок Петра Порошенка» Солідарність «, 12,1% — за» Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина «.

Крім того, 7,9% респондентів проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, 7,6% — за «Об’єднання» Самопоміч «, 5,7% — за партію» Хвиля «(якщо її очолить голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі). Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар’єр. Зокрема, за партію «Всеукраїнське об’єднання» Свобода «проголосували 4,3% респондентів, за партію» Українське об’єднання патріотів «УКРОП» — 1,9%, за «Народний фронт» проголосував би 1,1% респондентів, за «Демократичний альянс «- 0,5%.

Опитування проводилося з 26 серпня до 5 вересня. Методом особистого інтерв’ю опитано 2 007 респондентів віком від 18 років і старше з усіх областей, окрім Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Поділитися в соціальних мережах: