Опозиційний блок на Сумщині: влада зробила все для того, аби люди не жили, а виживали

dsc41912

Депутат облради від Опозиційного блоку Микола Войтенко заявляє, що влада знає про критичне фінансове положення людей, однак при цьому робить все можливе, аби українці й надалі залишалися на межі виживання.

«Починаючи з квітня 2015 року влада рекордно підвищила тарифи на комунальні послуги, залишивши при цьому пенсії та зарплати на мізерному, злиденному рівні. Такі умови життя не дають можливість більш ніж 70% українців самостійно сплачувати за комунальні послуги. А це призводить до зростання заборгованості, ризику втратити своє житло і відкидає громадян за межу виживання», — написав у соцмережах депутат-опозиціонер.

Він переконаний, що спочатку влада має створити європейський рівень життя, наблизити енергоспоживання і втрати до такого ж рівня, а вже потім підвищувати комунальні тарифи.

На переконання Миколи Войтенка, нинішній опалювальний сезон стане одним із найскладніших для людей. Не вселяють оптимізму й записали в газосховищах, які не заповнивши, ми вже почали використовувати, а також запаси вугілля на складах ТЕЦ.

Враховуючи таку ситуацію, в Опозиційному блоці не виключають, що зимою у квартирах людей, в тому числі й сумчан, може бути прохолодно.

Поділитися в соціальних мережах: