«Песня о прекрасном далеком»: Лідер сумського опоблоку оцінив 2 роки діяльності Яценюка

У суботу, 27 лютого, виповнилося два роки роботи нової влади. Для українців вони стали випробуванням на живучість, а обіцяне європейське майбутнє — це лише «пісня про прекрасне далеке», вважає лідер Опозиційного блоку на Сумщині Олександр Стрельченко.
«У Яценюка і його уряду було два роки, щоб провести необхідні реформи і зробити хоч щось корисне для країни і людей. Але, вони не впоралися, не виправдали довіру і в черговий раз продемонстрували свою безпорадність», — прокоментував політик. Він додав, що сьогодні важко назвати реформами падаючу економіку, зростаючу корупцію або збільшену податкове навантаження. «Цинічно розповідати прем’єру про покращення життя, коли заморожені соціальні стандарти, коли інфляція з’їдає більшу частину доходів людей. І такий хаос у кожній галузі, що підтверджується всіма статистичними даними», — говорить він.
Олександр Стрельченко переконаний: «досягнення» Яценюка повинні розділити з ним Президент і коаліція в Раді, які на все закривали очі, а тепер намагаються уникнути відповідальності. На думку політика, сьогодні вихід тільки один — повне перезавантаження влади: від прем’єра і його команди до депутатського корпусу.

Як представник опозиції Стрельченко наголосив, що Опозиційний блок підготував пакет реанімаційних законопроектів, які врятують країну і повернуть людям впевненість у завтрашньому дні. До слова: проект Конституції, який презентували на днях, передбачає перехід до нової системи влади, з найширшою децентралізацією, максимальної передачею повноважень і фінансів з верхів на місця, що дозволить областям розвиватися і вирішувати свої проблеми.

Поділитися в соціальних мережах: