Поза політикою: В Ямполі з’явилися вулиці Бузкова, Вишнева й Калинова

Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько своїм розпорядженням перейменувала 17 вулиць та 7 провулків, які підпадали під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Ще 3 вулиці були перейменовані в селищі Привокзальне та по одній в селах Імшана та Прудище.  Відповідне розпорядження селищного голови (№ 13 – ОД «Про перейменування вулиць і провулків у населених пунктах Ямпільської селищної ради») було підписане 16 лютого.

Згідно з ним, вулиця Боженка була перейменована на Спасо-Преображенську, Горького на Єгорівську, Жовтнева на Калинову, Калініна на Вишневу, Кірова на Бузкову, Комсомольська на Сіверську, Коцюбинського на Михайла Коцюбинського, Куйбишева на Бондарівку, Леніна на Глухівський шлях, Першотравнева на Травневу, Пролетарська на Неплюєва, Радянська на Зелену, Червоноармійська на Вербову, Червонопрапорна на Незалежну, Щорса на Шкільну, 50 років Жовтня на Соборну, а 50 років СРСР на Ботанічну. Провулки були перейменовані відповідно до назв вулиць.

У селі Імшана вулиця Радгоспна була перейменована на Центральну, у селищі Привокзальне вулиця Ватутіна перейменована на Садову, 60 років Жовтня на Дмитріївську, а 60 років СРСР на Лісову, у Прудищах вулиця К. Мазура відтепер називатиметься Озерною.

Таке рішення селищного голови райцентру стало для багатьох несподіванкою, адже раніше Наталія Цибулько неодноразово заявляла, що має намір, на підставі рішень громадських зборів, не здійснити перейменування ямпільських вулиць в обумовлені законом строки і тим самим передати цей обов’язок голові Сумської ОДА.

Джерело yampil.info

Поділитися в соціальних мережах: