Прокурори вимагають хабара у мера Кролевця? (+ФОТО)

В Сумській області Шосткинською місцевою прокуратурою на адресу Кролевецького міського голови Олександра Бобровицького регулярно надсилаються листи із вимогами надати копії рішень місцевої ради та різного роду інформацію «з метою з’ясування стану законності».

Як заявив народний депутат України Віталій Купрій, «такі дії працівників прокуратури є фактично здійсненням загального нагляду, що суперечить ст. 131-1 Конституції України, а тому ці дії мають ознаки вимагання хабара».

«Хочу зазначити, що прокуратура наразі не має функції загального нагляду, а тому не має права проводити перевірки або вимагати певні документи чи інші відомості. Схожі дії з боку прокуратури можливі лише у випадку початку кримінального провадження», – уточнив народний депутат.

Член міжфракційного парламентського об’єднання «УКРОП» направив депутатське звернення прокурору Сумської області Віталію Матвійчуку з вимогою негайно провести службове розслідування щодо працівників Шосткинської місцевої прокуратури.

«Адже однією з гарантій місцевого самоврядування є заборона втручатись у його діяльність!», – написав Віталій Купрій на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив очільник Кролевця, він тривалий час стикається з прискіпливою увагою контролюючих органів.

«Хто тільки не перевіряв нас за той час, як я з командою УКРОПу став біля керма міста. Якби я щось порушив – давно завели б на мене справи. Але мені нема чого приховувати, і діяльність мерії – цілком законна», – говорить мер.

Нагадаємо, висуванець Українського об’єднання патріотів Олександр Бобровицький став мером 25-тисячного Кролевця восени 2015 року. За майже півтора роки роботи на посаді міського голови райцентру Сумської області укропівець разом з командою показав відчутні результати господарювання. Зокрема, у місті прибрані корупційні схеми заробляння на бюджеті, залучено мільйонні закордонні інвестиції, проведено масову реконструкцію мереж водопостачання, активно залучаються кошти приватного бізнесу для інфраструктурних проектів.

Поділитися в соціальних мережах: