Рік УКРОПу на Сумщині: десятки слушних ініціатив, сотні добрих справ

В конгрес-центрі СумДУ відбулася зустріч депутатів Сумської обласної ради з громадськістю: укропівці відзвітували про роботу в депутатському корпусі.

Лідер УКРОПу Сумщини, голова фракції в облраді Владислав Луговий підкреслює: перший рік каденції в місцевому парламенті виявився вельми плідним для членів фракції. Окрім підтримки ґрунтовних проектів рішень, що поліпшують соціально-економічний стан в області, депутати реалізовували свої повноваження безпосередньо на округах. Понад 1 мільйон гривень депутатських та власних коштів члени фракції витратили на цільові потреби.

Левову частку цих коштів було спрямовано на лікування онкохворих з м. Суми, Сумського, Конотопського, Липоводолинського, Білопільського, Краснопільського, Охтирського, Глухівського районів. Заступник голови фракції УКРОПу Андрій Кисіль вважає, що за нинішніх умов використання цих коштів є ефективним засобом адресної допомоги нужденним. Депутат зосередився, крім іншого, на розвиткові сільських територій Білопільського району, де за його сприяння було покращено умови навчання школярів, з’явилися нові транспортні сполучення глибинки з обласним центром тощо.

Депутат Марія Коняєва особливу увагу приділяла упродовж року медичній галузі. Зокрема, вдячні депутату в Глухівському пологовому будинку: завдяки її постійній турботі породіллі забезпечені сучасним медичним обладнанням.

Її колега по округу Андрій Божок опікувався освітянськими закладами Глухова та Глухівщини, допомагаючи оновлювати і покращувати матеріально-технічну базу шкіл та дитячих садочків. Чимало депутатських коштів пішло також на підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл Глухова, Охтирки, Сум.

Депутат Віталій Богдан доклав зусиль у Конотопі: у фокусі уваги депутата опинилися, зокрема, внутрішньо переміщені особи – вимушені переселенці зі Сходу України.

Згадуючи здобутки минулого року, голова фракції Українського об’єднання патріотів Владислав Луговий окреслив широкий круг укропівських ініціатив: 2016 рік починався боротьбою проти політичних репресій. Згодом партійці виступили з ініціативою запровадити в області фінансування харчування учнів сільських шкіл за рахунок солідарного бюджету (частково обласного, частково місцевих), а також запровадити ефективні механізми, які б унеможливили шкільні побори. Минулорічний опалювальний сезон позначився тим, що УКРОП допомагав сумчанам повертати право на субсидії, яких людей незаконно позбавляли. Активісти в різних куточках Сумщини збирали допомогу воїнам АТО, виступали проти необгрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги та квартирну плату. Крім піклування про освітні та лікувальні заклади, укропівці надавали адресну допомогу людям, що опинились у скрутних життєвих обставинах через проблеми зі здоров’ям. Не оминули увагою патріоти титулованих спортсменів і початківців, які в дитячо- юнацьких школах тільки починають спортивну кар’єру. Запорука такої масштабної діяльності на благо Сумщини – у якісному зворотньому зв’язку з виборцями, чіткому розумінні соціально-економічного стану області. Обласний штаб партії опрацював сотні звернень громадян, котрі не змогли отримати належної уваги від чиновників, а знайшли розуміння та допомогу в УКРОПі.

«Запорука наших успіхів, а отже і поліпшення життя людей – це насамперед міцна команда, згуртована на програмних принципах Партії УКРОП і небайдужості до сьогодення і майбутнього Сумщини – й України в цілому», резюмує лідер обласного УКРОПу Владислав Луговий.

 

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: