«Східний корпус»: нардеп Семенченко приїхав у Конотоп піаритися на блокаді

У п’ятницю, 2 червня, так звані блокадники в Конотопі знов провели свою популістичну акцію. Активісти «Східного корпусу» не змогли лишатися осторонь та побували у райцентрі.

Нардепи влаштували чергову блокаду в мирному Конотопі, — написав на своїй сторінці у Facebook лідер ГО «Східний корпус» у Сумах Денис Сокур.

До райцентру прибув «десант» нардепів на чолі з Семеном Семенченком. Ті в свою чергу взяли на підмогу кілька десятків хлопців. Вишикувавши їх у ряд, почали розповідати, як усе погано, і що вирішити все може тільки блокада. «Жалюгідне видовище», — говорить активіст.

Загалом, якась дивна блокада вийшла — приїхали, бігом сфотографувалися, попіарились, в Facebook все виклали, сіли в автобус і поїхали. «Ми навіть не встигли з Сум доїхати до Конотопа, а «блокадників» вже й сліду не було. Чи то злякалися, чи то вони крім спільного Селфі більше нічого і не планували».

Представники «Східного корпусу» наголошують: зроблять все можливе, щоб не допустити розхитування ситуації в прикордонній Сумщині.

«Про заїжджих київських гастролерів нам повідомили конотопчани, які не бажають бути заручниками ситуації. Тому разом з місцевими жителями ми відстоїмо і Конотоп, і нашу Сумщину! Семенченко під виглядом добрих справ змушує сумчан танцювати під свою дудку, відволікаючи народ від справжніх проблем!», — заявив лідер ГО «Східний корпус» у Сумах Денис Сокур.

Про блокування залізниці в Конотопі та ініціаторів із перших вуст далі.

Поділитися в соціальних мережах: