Слова не розходяться з ділом, — шосткинці про роботу депутата облради Володимира Пилипейка

Мешканці 5-го поверху будинку №49 по вул. Свободи, що у Шостці, виразили слова вдячності депутату обласної ради від Опозиційного блоку Володимиру Пилипейку за сприяння в організації ремонту даху, на який люди чекали не один рік.

«Він не залишив нас в такий важкий час з проблемами на одинці, а організував і здійснив контроль над проведенням ремонтних робіт даху нашого будинку. Більше десяти років ми зверталися до міськвиконкому і ЖКО з питання ремонту даху, але нам тільки обіцяли вирішити це питання. Звернулися до депутату обласної ради Пилипейко В.Ю. – і не пошкодували. Він нас вислухав, прийняв заяву і пообіцяв позитивно вирішити наше питання. І ось зараз наш дах сяє новизною, у квартирах сухо, немає вогкості, відчуваємо себе захищеними. Побільше нам таких депутатів у яких слова не розходяться з ділом», — йдеться у листі шосткинців.

У свою чергу Володимир Пилипейко подякував шосткинцям за слова подяки, а також міському голові Миколі Нозі за те, що не залишається байдужим та допомагає вирішувати нагальні проблеми людей. На переконання депутата, саме у такому конструктивному діалозі й мають працювати міська влада і депутатський корпус.

pilipeyko

 

 

Поділитися в соціальних мережах: