Сумчан запитують, чи задоволені вони роботою своїх ЖЕКів

Опитування, яке допоможе оцінити роботу організації з обслуговування свого житла, проводить за дорученням мера Департамент інфраструктури міста.

 Поставити оцінку комунальникам можна, заповнивши онлайн-анкету. Передусім потрібно обрати з переліку свою обслуговуючу організацію. Далі поставити позначку напроти варіантів оцінок: «добре», «задовільно», «незадовільно». Після цього дайте відповідь на запитання: «Чи готові визначити іншого управителя/виконавця послуг з обслуговування власного будинку?» та «Чи готові створити у будинку ОСББ?».

Крім того, сумчани можуть стисло надати свої пропозиції щодо покращення роботи підприємств із обслуговування житла.

Як відомо, до 1 липня 2016 року відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» всі без винятку багатоквартирні будинки мають обрати одну з форм управління спільним майном: або об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), або управління будинком здійснюватиме управитель, якого оберуть мешканці на загальних зборах. У разі неприйняття рішення про форму управління будинком, управителя призначить виконком на конкурсних засадах.

Пройти анкетування можна за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1mcCrquAQbEhIZlomsvKSrUmLW42dvAEdtr6EM5rg9Qo/viewform?c=0&w=1

Поділитися в соціальних мережах: