Сумська «Самопоміч» ініціювала виділення додаткових коштів на «Нову школу»

31

21 грудня Сумська міська рада ухвалила бюджет на 2018 рік.

Під час трьохгодинного обговорення від депутатів надійшли пропозиції щодо закупівлі ще 10 тролейбусів, перерозподілу коштів між розпорядниками, а також реалізації проекту «Нова школа».

З пропозицією виділити додаткові кошти в галузі «Освіта» виступила фракція «Об’єднання «Самопоміч». При розподілі вільного залишку міського бюджету депутати запропонували спрямувати частину коштів на впровадження концепції «Нової української школи» у згальнонавчальних закладах І-го ступеня.

«Коли ми говоримо про доцільність виділення коштів на освіту, чи про її затратність, мені завжди хочеться процитувати Отто фон Бісмарка: «Хто не хоче будувати школи, невдовзі будуватиме тюрми». Саме тому, зважаючи на неодноразові звернення директорів, педагогів, вчителів, зважаючи на необхідність виконання нового Закону України «Про освіту» та фінансового забезпечення впровадження концепції «Нової української школи» у ЗНЗ І ступеня м. Суми сьогодні нашою фракцією і було внесено пропозицію щодо виділення додаткових коштів галузі «Освіта» при розподілі вільного залишку коштів міського бюджету за 2017 рік. Освіта наших дітей – це найкраща інвестиція в майбутнє. Дякую усім депутатам СМР, хто підтримав цю нашу пропозицію!», — зазначив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Зименко.

30

За бюджет на наступний рік із внесеними пропозиціями проголосували 28 депутатів, 7 — не голосували.

32

Поділитися в соціальних мережах: